Kogudusemaja

Alanud on sihtotstarbeliste annetuste kogumine KOGUDUSEMAJA (aadressil Kooli 6, Haapsalu) ruumide renoveerimiseks, et kogudus saaks selles ajaloolises hoones kasutusele võtta ka need ruumid, mis veel ootavad põhjalikku remonti ja korrastamist.

Kogudus on selle ajaloolise hoone korrastamiseks juba palju suutnud ära teha. Majal on uus katus, taastatud on hoone ajalooline välisilme ja kasutuskõlblikuks on remonditud koguduse kantselei ruumid. Samas üle poole hoone ruumidest pole veel kasutatav ja ootab renoveerimist.

Pane oma annetusega õlg alla ja toeta EELK Haapsalu püha Johannese kogudust kogudusemaja renoveerimise lõpule viimisel.

Tänu Sinu annetusele saavad koguduse erinevad töövaldkonnad endale kaasaja nõuetele vastavad, väiksema energiakuluga, hea ligipääsetavusega, tervisliku sisekliimaga ja polüfunktsionaalsed tööruumid.

Kogudusele tehtud sihtotstarbelistelt nimelistelt annetustelt arvestatakse tulumaksusoodustust sama moodi nagu liikmeannetustelt.

Konto number:

IBAN EE811010602003965006 (SEB)