KOGUDUSE JALGRATTAMATK VORMSISSE

Armas kaasteeline, kutsun sind taas jalgrattamatkale. Sel korral sõidame 22. mail Vormsisse. Retke pikkuseks on ligikaudu 30-35 km. Väljume hommikul Haapsalust

Ära unusta kaasa võtta head tuju ning seljakotti retkeeinega. Matkale tulles kanname kõik kiivreid! Kui sul puudub ratas, kiiver või vajad mõnes muus asjas abi ja nõu, siis kindlasti küsi. Matka alustame Jaani kiriku hoovist. Kirikus annan kõigile osavõtjatele lühikese ülevaate matkast, peame palve ja alustame teekonda. EELK Vormsi Püha Olavi kiriku juurde jõuame orienteeruvalt kell 12. Vormsis tutvume Püha Olavi kirikuga ja kogukonna eluga. Seejärel kinnitame keha, puhkame ning tutvume saarega. Kell 16:00 alustame tagasisõitu Svibysse. Matk kulgeb mööda raudteetammi Haapsalust Rohukülla. Vormsis sõidame peamiselt mööda maanteid – teeolud on head.

Kogunemine kell 9:00.
Start kell 9:15 Jaani kiriku juurest
Laevasõit 10:15-11:00 (Rohuküla – Sviby).
Sõit Hullosse ja külastame Vormsi kogust.
12:00 Peame palvuse Vormis Püha Olavi kirikus. Koguduse õpetaja Ants Rajando tutvustab kirikut ja koguduse elu Vormsis.
13:00 Lõuna.
Peale lõunatamist tutvume Vormsiga.
Sadamasse alustame sõitu kell 16:00.
Laevasõit tagasi kell 17:05-17:50 (Sviby – Rohuküla).
Haapsalusse jõuame tagasi kell 18:35.
Retkele minekuks on oluline eelregistreerimine, et saaksime laevapiletid aegsasti broneerida. Samuti on retkel osalejate arv piiratud.
Laevapiletite hinnad on järgmised:
Täiskasvanu: 3,20 (reisijapilet) + 1 (rattapilet) + 3,20 + 1 = 8,40 €.
Õpilane: 1,60 + 1 + 1,60 + 1 = 5,20 €.
Eelkooliealised lapsed: Tasuta.
Juhul, kui sajab vihma ja tundub, et ilm meid matkapäeval ei soosi, lükkub matk edasi. Registreerimine toimub kuni 17. maini. Registreerimiseks palun kirjuta või helista.

Kristo Hüdsi
Tel: 56952758 E-post: kristo.hudsi@eelk.ee