Ilmunud on värsked Johannese Sõnumid – mai 2021

Hea Johannese Sõnumite lugeja!

Oleme astunud mai kuusse, lehekuusse. Kuu juhtsõna on: „Issand, Sa läkitad välja oma vaimu, ja nad luuakse, ja Sina uuendad maa näo (Ps 104:30). Vajame kõik uuendust peale rasket aega, kui hirm ja teadmatus on muutnud maailma, meie igaühe ning ka koguduse  elu. Alates esmaspäevast hakkab meie elu pikkamööda avanema. Vaatame lootusrikkalt mai kuusse. Mitmes eluvaldkonnas saame pöörduda tagasi avatuma elu juurde. Aga mitte see ei ole peamine – peamine on soov ja palve, et Jumal uuendaks maa näo ja uuendaks meid kõiki mõtlemise ja mõtestamise tarkuse poolest. Iga protsess, mille oleme läbinud peab meile andma tarkust, usku ja lootust. Johannese Sõnumites vaatame tagasi möödunud kuu sündmustele meie koguduses. Tänu koguduse nõukogu tööle möödunud aastate jooksul ja sära silmadesse alustades järgmist nelja aastat. Soovin õnnistust koguduse juhatusele ja kõigile kaasteelistele. Alates emadepäevast pöördume tagasi oma tavapärase jumalateenistusliku elu juurde. Olete oodatud jumalateenistusele.

Täna kuus aastat tagasi oli teine olukord. Saime vabalt koguneda. Lisan meenutuseks Kuressaare Pereraadio poolt valmistud salvestuse ja tänan kõiki eestpalvete ja armastuse eest. http://www.eestikirik.ee/piiskop-tiit-salumae-ametisse-seadmise-jumalateenistus-haapsalus/

Soovin nüüd head lugemist!

Tiit Salumäe

Johannese Sõnumeid saad lugeda siit!