Ilmunud on värsked Johannese Sõnumid – juuni 2021

Hea lugeja!

Tervitan Sind täna juunikuu esimesel hommikul – lastekaitsepäeval ja soovin ilusat alanud jaanikuud.

Miks me lastekaitsepäeva tähistame? See ei ole ilmselt meile, ristiinimestele mõistmatu asi. Ütleb ju Issand ise:„Laske lapsed minu juurde tulla, ärge keelake neid, sest selliste päralt on Jumala riik!Tõesti, ma ütlen teile, kes iganes Jumala riiki vastu ei võta nagu laps, ei saa sinna. Ja ta kaisutas neid ja õnnistas neid, pannes käed nende peale” (Mk 10: 14-16). Ma arvan, et möödunud kuude piirangud ja hirmud on kindlasti puudutanud lapsi. Teadmatus ja ebakindlus on meid teinud nõrgaks. Juuni kuu on loodetavasti uus ärkamise kuu ja kirikud ootavad rahvast, kes vahepeal on hirmu pärast olnud kodus.

Sellel kuul on palju tähtpäevi. Juunis on meie koguduse juhatuse 4 liikmel  sünnipäev – õnnitleme Tõnist, Kallet, Lydiat ja Madist.  Palju õnne! Juunis mõtleme nii oma lipule kui ka massiküüditamisele.

Loodan, et võtad kiiruse keskel aega lugeda Johannese Sõnumid ja tulla kirikusse. Tänu Jumalale, piirangud on leevenenud! Hoidke ennast ise, siis hoiab teid ka Jumal!

Head lugemist!

Tiit Salumäe