Ilmunud on värsked Johannese sõnumid – detsember 2022

Hea Johannese Sõnumite lugeja!

Tervitan Sind detsembri kuu juhtsõnaga: “Jumala armastus meie vastu on saanud avalikuks selles, et Jumal oma ainusündinud Poja on läkitanud maailma, et me tema läbi elaksime.” (1Jh 4:9)Aasta viimane kuu on jõudnud kätte ja jagan informatsiooni ja artikleid.Advenditervituse kirjutas piiskop Munib Jeruusalemmast. Annan ülevaate koguduse nõukogu koosolekust ja teatan, et trükist on ilmunud EELK Lääne praostkonna aastakiri 2022. Soovitan seda kõigil lugeda. Rõõm on õnnitleda Aleksander Mihelsoni koguduse teenetemärgiga ja tänada Jaani kiriku remondi eduka teostamise eest. Tere tulemast pühade ajal kirikusse! Meil abikaasaga on soov ja lootus olla sellel jõuluõhtul taas kord Petlemmas. Küllap saame sealt jagada uudiseid ka teile. Nüüd aga soovin õnnistatud päeva ja head lugemist.

Piiskop Tiit Salumäe

Koguduse õpetaja