Ilmunud on värsked Johannese Sõnumid – august 2022

Hea Johannese Sõnumite lugeja!

Tervitan kõiki augusti – lõikuskuu juhtsalmiga: Ehitage kodasid ja elage neis, istutage rohuaedu ja sööge nende vilja! (Jr 29:5) See on soovitus meile, mida on õige ja hea teha. Küllap mitmed lugejad on saanud ka juuli kuus olla rohuaedades ja tunda rõõmu eriliselt kaunist suvest. Haapsalu koguduse jaoks on juulikuu tõsine tegevuskuu – kirik on olnud avatud kõigile teelistele lähedalt ja kaugelt ning sadadele kontserdi kuulajatele ja kümnetele muusikutele. Tänu kõigile! Oleme saanud toimetada ilma piiranguteta ja minu teada ka ilma haigestumisteta. Tegevus on olnud juulis nii aktiivne ja lõppes alles südaöösel. Nii saame ainult väga lühidalt vaadata tagasi. Aga august tuleb uute võimaluste ja ülesannetega. Olete teretulnud võtma ülesandeid – oleme kõik kaasteelised ja kaastöölised. Saate siit lehest informatsiooni.

Soovin head lugemist!

Piiskop Tiit Salumäe