Ilmunud on Johannese Sõnumid – mai 2023

Hea Johannese Sõnumite lugeja!

Tervitan Sind mai – lehekuu juhtsõnaga: Kristus peab valitsema kuningana, kuni Jumal paneb kõik vaenlased tema jalge alla! (1. Kr 15:25). Oleme ülestõusmise rõõmsas ajas. Looduses toimuvad muudatused, talv jääb seljataha ja päevad lähevad kiiresti pikemaks.Loodan, et see võiks nõnda olla ka meie elus.Täna mõtlen tänuga tagasi kaunile päevale kaheksa aastat tagasi – seda nii minu elus kui Haapsalu linnas ja Kristuse Kirikus. Jumal on mind saatnud ja ülirohkelt õnnistanud! Tänan teid, head kaasteelised! Tänasest lehest leiad meie tegevuskava ja tagasivaate mõnele aprillikuu tegemisele. Ootan Sinu aktiivset osavõttu ja häid kaastöid meie kogudusele lehele! Kutsun Sind üles nii nagu eelmistelgi aastatel – tule, pane oma nimi kirja, millal Sina saad olla kirikuvalves Teeliste Kiriku raames ja tervitada palverändureid ja reisijaid lähedalt ja kaugelt! Tegusat ja õnnistatud kevadet!

Tiit Salumäe

Piiskop, koguduse õpetaja.