Ilmunud on Johannese Sõnumid – aprill 2023

Head Johannese Sõnumite lugejad!

Tervitan päeva juhtsõnaga meie kirikukalendrist: Läkita oma valgus ja oma tõde, need juhatagu mind, need viigu mind sinu pühale mäele ja su hoonetesse (Ps 43:3).

Täna on 1. aprill ja sellel päeval on mitmesugune tähendus.

Mina meenutan suure tänuga täna seda, et 1. aprillil 1973 asusin tööle kirikuvalitsusse ehk konsistooriumi.

Poole sajandi jooksul on vahetunud riigikord, hooned, ülemused, kaastöölised, perekonnaseis, ülesanded, võimalused ja kohustused aga õigus olla Kristuse teenistuses on ikka sama.

Johannese Sõnumites vaatame tagasi meie koguduse elule märtsis – paastukuus ja edasi aprillile jürikuule. Oleme kohe oma mõtetes Jeruusalemmas palmipuudepühal. Käime läbi Suure Nädalala teed ja oleme Kristuse ülestõusmispüha tunnistajad ja saame kutse olla ülestõusmise tunnistajad täna ja aegade lõpuni.

Palvetagem Ukraina ja meie kaasmaalaste eest Peterburis!

Soovin head lugemist!

Tiit Salumäe