MEIE KIRIKUD

ILMUNUD ON VäRSKED JOHANNESE SõNUMID - MäRTS 2021

Tervitus kõigile Johannese Sõnumite lugejatele päikselisest Haapsalust!

Tervitan kõiki alanud märtsi ehk paastukuu juhtsõnaga:

“Kuningas läks oma paleesse ja veetis öö paastudes ega lasknud mänguriistu enese ette tuua, ja tal ei olnud und. (Tn 6:19)

Paastukuu on alanud meile teisiti kui oleksime lootnud ja nüüd peamegi olema igaüks oma “palees”.

See ei kehti enam ainult kuningate, presidentide, peaministrite, ministrite, linnapeade ja kõigi valitsejate kohta.

Nüüd on meid kõiki pandud oma “paleedesse”.

Aga meil kõigil on nüüd, “kui ei ole und” ülesanne – paastu ja palveta.

Soovin, et Johannese Sõnumite lugemine võiks anda Sulle häid mõtteid ja lootust!

Peapiiskop Urmas Viilma tervitab kõiki lugejaid: ““Ärge kartke!” Seda lootusrikast sõnumit edastavad meile kevadised soojad päiksekiired ja tärkav loodus.”

Kuidas läheb koguduse elu edasi märtsi kuus, seda me veel üksikasjades ei tea aga üks on siiski kindel

– Jeesus tõotab: kus kaks või kolm on koos minu nimel, seal olen mina nende keskel.

Kas see on miinimum või maksimum?

Head lugemist ja hoiame ikka ühendust!

Õnnistust ja rahu soovides

Tiit Salumäe

Johannese Sõnumeid saad lugeda SIIT! »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee