MEIE KIRIKUD

KOGUDUSE JALGRATTAMATK
30.08.2020

Armas kaasteeline, kutsun sind taas matkale, sel korral augustikuu viimasel päeval kell 12:30. Kõik emad, isad, vanaemad, vanaisad ja lapsed ratastele! Retke pikkuseks on 20 km, mis on jõukohane ka 10-aastastele lastele. Matka pikkuseks on orienteeruvalt 3,5 tundi.
Retkel peatume ja naudime ühiselt matka-pikniku koos maitsva kaasavõetud matkamoonaga EELK Ridala kiriku juures, kuhu on Haapsalu toomkirikust 9 kilomeetrit. Vajadusel teeme peatusi, et puhata. Ära unusta kaasa võtta hea tuju ning seljakott retkeeinega. Matkale tulles kanname kõik kiivreid! Kui sul puudub ratas, kiiver või vajad mõnes muus osas abi ja nõu, siis kindlasti küsi. Matka alustame toomkirikust kohe peale jumalateenistust. Kirikus annan kõigile osavõtjatele lühikese ülevaate matkast, peame palve ja alustame teekonda. EELK Ridala kiriku juurde jõuame orienteeruvalt kell 13:45. Ridalas kinnitame keha ja puhkame ning seejärel tutvume kirikuga. Kell 15:00 planeerime alustada tagasisõitu. Matk kulgeb mööda Lihula maanteed, mis tähendab seda, et teeolud on head, kuid liiklemine nõuab erilist tähelepanelikkust.

Juhul, kui sajab vihma ja tundub, et ilm meid matkapäeval ei soosi, siis peame kahjuks rattamatka edasi lükkama järgmisesse aastasse. Saju korral saame osa piiblitunnist Jaani kirikus kell 13:00. Registreerimine toimub kuni 26. augustini. Registreerimiseks palun kirjuta või helista mulle.

Kristo Hüdsi Tel: 56952758 E-post: crysto61@gmail.com / kristo.hudsi@eelk.ee

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee