AVALEHT
KOGUDUS
TEGEVUSED
TEGEVUSKOHAD
TALITUSED
KONTAKTID
KALENDER
 


KOGUDUSE ÕPETAJA TERVITUS

JOHANNESE SÕNUMID

EELK

LÄÄNE PRAOSTKOND

SÕBRAD JA KOOSTÖÖPARTNERID

OIKUMEENILINE KOOSTÖÖ

KIRIK MEEDIAS

UUDISTE ARHIIV


 


UUDISED

TERE TULEMAST SUVISELE LEERIKURSUSELE!
26.05.2019 kell 12:30

Suvine leerikool algab 26. mail kell 12:30 peale jumalateenistust Haapsalu Toomkirikus. Esmalt saame tuttavaks, tutvume leerikooli kavaga, lepime kokku sobivad ajad ning tutvume materjalidega.

Leer ehk vana nimega „peakool“ on koguduse kool. Leerikooli on teretulnud kõik ilma vanusepiirita alates 16. eluaastast. Leeris tutvutakse ristiusu ja teiste religioonidega, Piibli, kiriku õpetuse ja ajalooga, kristliku eetika, kunsti ja muusikaga ning koguduse eluga. Leeritunnid toimuvad vastavalt kokkulepitavale kavale. Tunde viivad läbi koguduse vaimulikud ja teised kaastöölised. Leerikoolis arutleme ajaliku elu ja igavikuliste küsimuste üle. Leerikursus lõpeb leeripühaga. Leerikooli lõpetanu saab koguduse täisõiguslikuks liikmeks, võib tulla armulauale, saada ristivanemaks, lasta abielu laulatada ja kandideerida koguduse juhtorganitesse. 

Leerikursuse tasu on 70 €.

Täpsemat infot saab leerikooli kohta küsida koguduse õpetajatelt piiskop Tiit Salumäelt (E-mail: tsalumae@yahoo.com ; Tel: 5280635) ja abiõpetajalt Kristo Hüdsilt (E-mail: kristo.hudsi@eelk.ee ; Tel: 56952758)

← kõik uudised   ↑ üles
   
EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee