AVALEHT
KOGUDUS
TEGEVUSED
TEGEVUSKOHAD
TALITUSED
KONTAKTID
KALENDER
 


KOGUDUSE ÕPETAJA TERVITUS

JOHANNESE SÕNUMID

EELK

LÄÄNE PRAOSTKOND

SÕBRAD JA KOOSTÖÖPARTNERID

OIKUMEENILINE KOOSTÖÖ

KIRIK MEEDIAS

UUDISTE ARHIIV


 


UUDISED

EELK HAAPSALU PEREKESKUSES ALUSTAS TEGEVUST LEINAGRUPP.

EELK Haapsalu Perekeskuses alustas 18. aprillil tegevust leinagrupp.

Grupiga kutsutakse liituma täiskasvanud inimesi, kes on kaotanud lähedase inimese. Kokkusaamised toimuvad viiel järjestikusel kolmapäeval algusega kell 18 jaanimajas aadressil Kooli 4, Haapsalu.

Lähedase inimese surmaga kaasneva leina mõju on mitmekihiline. Kaotus toob kaasa muudatused igapäevaelus, puudutab leinaja identiteeti ja tema võimet tajuda ümbritsevat maailma. Lein on alati isiklik ning nõuab enesega tegelemist. Paraku põgenetakse valu eest sageli argiaskeldustesse, teadmata, et allasurutuna on leina mõju meie toimetulekule ja tervisele hoopis pikaajalisem.

Leinagrupi eesmärgiks on toetada inimest leina läbitöötamisel ning aidata leida uusi lähtekohti ja võimalusi tuleviku jaoks. Hea kui lähedase kaotusest on möödas pool aastat. Gruppi juhendab diakoonia koordinaator ja teoloog Leena Helena Tölpt ning terapeut Mirjam Tinno. Vajalik on eelregistreerimine, korramaks on 5 eurot. Võimalik on ka individuaalne tugi. Soovijad saavad infot www.perekeskus.eu Registreerimine telefonil 56 243 639 või mailil haapsalu@perekeskus.eu

← kõik uudised   ↑ üles
   
EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee