AVALEHT
KOGUDUS
TEGEVUSED
TEGEVUSKOHAD
TALITUSED
KONTAKTID
KALENDER
 


KOGUDUSE ÕPETAJA TERVITUS

JOHANNESE SÕNUMID

EELK

LÄÄNE PRAOSTKOND

SÕBRAD JA KOOSTÖÖPARTNERID

OIKUMEENILINE KOOSTÖÖ

KIRIK MEEDIAS

UUDISTE ARHIIV


 


UUDISED

LOE VäRSKEID JOHANNESE SõNUMEID - NOVEMBRER 2016

Koguduse kodulehelt leiad värsked sõnumid. Head lugemist.

Oma lugejakaaskirjas kirjutab Tiit Saluimäe:  

Tere, armas lugeja

Täna, kõigi pühakute päeva hommikul tervitan Sind püha Pauluse sõnadega (Ef 2:19): Järelikult ei ole te nüüd enam võõrad ja majalised, vaid pühade kaaskodanikud ja Jumala kodakondsed.
Eile tähistasime üheskoos usupuhastuspüha ja meie silmad olid pööratud Lundi poole, kus ühiseks palvuseks olid kokku tulnud katoliku ja luterliku kiriku juhid.
Kas võib veel suuremat rõõmu olla!
Konfliktist koostööni – see oli palvuse pealkiri. Terve maailm rääkis sellest, mis Lundis toimus! Peapiiskop kõneles õhtustes uudistes oma muljetest.
Õpetaja Kristeli juhtkirjast saab lugeda lisa Lutherist ja tema tööst. Kristelit õnnitleme ka koguduse teenetemärgi nominendiks kinnitamise puhul! Suur tänu Sulle!
Novembrikuu on hingedekuu ja paljud käivad surnuaial, et meenutada neid, kes on juba eele läinud. Selle nädala teema ongi – kahe riigi kodanik.
Kuigi maine riik ja maised asjad kisuvad meid enda poole, tuletavad Johannese Sõnumid meile meelde, et me oleme pühade kaaskodanikud ja Jumala kodakondsed.
See kuu viib meid välja advendiaega – süütame taas esimese advendiküünla Haapsalu peaväljakul ja saame võtta valguse kaasa oma kodudesse.
Aga nüüd lõpetan oma tervituse ja soovin head lugemist!
Kohtumiseni kirikus!

Õnnistussooviga

Tiit Salumäe

Loe siit »

← kõik uudised   ↑ üles
   
EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee