AVALEHT
KOGUDUS
TEGEVUSED
TEGEVUSKOHAD
TALITUSED
KONTAKTID
KALENDER
 


KOGUDUSE ÕPETAJA TERVITUS

JOHANNESE SÕNUMID

EELK

LÄÄNE PRAOSTKOND

SÕBRAD JA KOOSTÖÖPARTNERID

OIKUMEENILINE KOOSTÖÖ

KIRIK MEEDIAS

UUDISTE ARHIIV


 


UUDISED

ARSISE JõULUKONTSERT, 20.12.2015 KL 14 HAAPSALU TOOMKIRIKUS.
ARSISE JÕULUKONTSERT
P 20.detsember kl 14
Haapsalu Toomkirik
 
Arsise kellade ansambli jõulukontserdid toimuvad 19.-26.detsembril Eestimaa eri paigus.
 
Sellel aastal on Arsise jõulukavas osalemas kaks säravat solisti – staarisaatest Eesti muusikamaastikule kerkinud MIKK MÄE ja klassikalise kitarri maailmas tuntud virtuoos RÉMI BOUCHER Kanadast.
 
Mõlemad solistid on öelnud, et muusika armastuse said nad kaasa oma vanematelt, kes tänaseni kas tööalaselt või hobi korras muusikaga tegelevad. Kui Mikk Mäe muusikaõpingud algasid klassikaliselt, lauldes Tallinna Poistekooris ja õppides kitarri Tallinna Muusikakoolis, siis Rémi Boucheri muusikutee sai alguse hoopiski rock-ansamblis. Täna teatakse Mikk Mäed kui mahedahäälset kergemuusika esitajat, kes käesoleval hooajal hullutab eesti publikut ka TV3 näosaates. Rémi Boucheri aga tuntakse kui omanäolise mängutehnikaga võrratut klassikalise kitarri mängijat, kes on paljude rahvusvaheliste konkursside, auhindade ja stipendiumide võitja ning hinnatud professor Québec’i Konservatooriumis, Kanadas.
 
Arsise kellade ansambel ja säravad solistid pakuvad põnevat sümbioosi, kus põimuvad hea klassika ja armsad jõululaulud, mis puudutavad hinge ning soojendavad südant. Kontserti juhib Arsise kunstiline juht ja dirigent Aivar Mäe. 
 
Piletid müügil Piletilevis ja enne kontserti kohapeal.

← kõik uudised   ↑ üles
   
EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee