AVALEHT
KOGUDUS
TEGEVUSED
TEGEVUSKOHAD
TALITUSED
KONTAKTID
KALENDER
 


KOGUDUSE ÕPETAJA TERVITUS

JOHANNESE SÕNUMID

EELK

LÄÄNE PRAOSTKOND

SÕBRAD JA KOOSTÖÖPARTNERID

OIKUMEENILINE KOOSTÖÖ

KIRIK MEEDIAS

UUDISTE ARHIIV


 


UUDISED

LOE KOGUDUSE INFOKIRJA: JOHANNESE SõNUMID - JUULI 2013.

Õpetaja Tiit Salumäe kirjutab oma tervituses: Juuni kuu oli eriti tegevusrohke ja juuligi pakub ka palju huvitavat. Juunit jäävad meenutama lisaks jumalateenistustele ristimised, laulatused, matused ning terve rida suurüritusi - rannarootsi rahva ja ingerisoomlaste laulupidu, Võidupüha, ühendkooride kontserdid Rudolf Tabiase ja Cyrillus Kreegi loominguga, Jaani kirik on nüüd avatud külastajatele kolmel päeval nädalas  ja palju muud. Nii sündmusterohket kuud, kui igal nädalal tulevad kirikusse sajad inimesed, et mäletagi. Rõõm oli paljudega teist kohtuda kirikus. 

Ärge unustage kodukogudust ka juulis. Ees on kaunis muusikakuu, mis algab juba kolmapäeval XX Haapsalu Vanamuusikafestivaliga. Suveaeg on aga ka sobiv remontideks - olete kindlasti märganud, et kantseleimaja katuse vahetus on käimas, vana katusekate on maha võetud ja peatselt ootab ees plekitöö. Jaani kiriku altari uurimine ja restaureerimine on planeerid augustisse. Seega on oodatud ja palutud ka teie annetused, nii liikmeannetused kui toetus remondi heaks. Issand õnnistagu selleks meid kõiki!
Soovin nüüd head lugemist ja osalemist ja nendele kes puhkavad - rahulikke ja kosutavaid päevi!
 
Juuli infokirjas saab lugeda veel ühte sõpruskoguduste tutvustest ja tervitust Soomest Nakkilast.  Sõnumitest leiate juuli kuukava. Vaatame tagasi Võidupüha sündmustele. Nagu ikka leiate sõnumitest kuu juhtsalmi ja palve. Õnnitleme juuli sünnipäevalapsi. Sirvime koguduse kroonikat.  Ja natuke nalja ka.

Juuli Johannese Sõnumid leiad SIIT. »

← kõik uudised   ↑ üles
   
EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee