AVALEHT
KOGUDUS
TEGEVUSED
TEGEVUSKOHAD
TALITUSED
KONTAKTID
KALENDER
 


KOGUDUSE ÕPETAJA TERVITUS

JOHANNESE SÕNUMID

EELK

LÄÄNE PRAOSTKOND

SÕBRAD JA KOOSTÖÖPARTNERID

OIKUMEENILINE KOOSTÖÖ

KIRIK MEEDIAS

UUDISTE ARHIIV


 


TEGEVUSED - Muusikatöö

Sirje Kaasiku juhatatav lasteansambel

Haapsalu koguduses tegutsevad:

*  lasteansambel, juhendaja Sirje Kaasik

* toomkoor, juhendavad Sirje Kaasik ja Lia Salumäe

* segakoor, juhandab Lia Salumäe

Koguduse koorid on aastate jooksul külastanud koguduse sõpruskogudusi ning andnud ühiskontserte. Osaletud on nii vabariiklikel laulupidudel kui ka vaimulikel laulupäevadel. Koguduse Toomkoor on osalenud Läänemaa oratooriumikoori tegevuses. Koguduse koorid saavad iga-aastast tegevustoetust Haapsalu linnalt ja Eesti Kooriühingult (Laulu- ja tantsupeol osalevate kollektiivide toetus) ja projektide kohaselt ka Eesti Kultuurkapitalilt.

Koguduse kasutada olev toomkirik on hinnatud kontsertide korraldamise paik. Kontsertide planeerimine ja korraldamine käib koguduse kantselei kaudu, koguduse sekretär aitab info edastamisel nii kohalikku ajalehte kui ka internetti.

Kontserti korraldamise soovist andke palun teada e-mailile  haapsalu@eelk.ee

Aastas on toomkirikus umbes 30–35 külaliskollektiivi andnud kontserdi. Peale üksikkontsertide on toomkirik ka mitme muusikafestivali toimumiskoht (Haapsalu vanamuusikafestival (19 a), rahvusvaheline Haapsalu keelpillifestival (19 a), C. Kreegi päevad Nargen Festivali raames, Haapsalu suvemuusika). Püsiv koostöö on mitme Eesti tippmuusikakollektiiviga – Eesti Filharmoonia kammerkoor, Arsise käsikellade ansambel, kes igal aastal toomkirikus kontserte annavad.

|↑ üles|  
   
EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee