MEIE KIRIKUD

OIKUMEENILINE KOOSTĂ–Ă–

UUDISED »
Piiskoppide läkitused Kristuse ülestõusmise pühal
Hea kaasteeline! Peapiiskop Urmas Viilma loeb ette EELK piiskoppide läkituse Kristuse ĂĽlestõusmispĂĽhal A.D. 2021 Loe lähemalt »

Ülestõusmispüha palvus
Hea kaasteeline! Kristus on ĂĽles tõusnud surnuist! Tõesti Ta on ĂĽles tõusnud! Sul on võimalus olla meie kodukogudusega osaduses video vahendusel! ĂślestõusmispĂĽha palvuse leiad siit! Loe lähemalt »

Piiskoppide läkitused Suurel Reedel
Hea kaasteeline! Piiskop Tiit Salumäe loeb ette EELK piiskoppide läkituse Suurel Reedel Issanda aastal 2021 Loe lähemalt »

Piiskoppide läkitused Suurel Neljapäeval
Hea kaasteeline! Piiskop Joel Luhamets loeb ette EELK piiskoppide läkituse Suurel Neljapäeval A.D. 2021. Loe lähemalt »

Ilmunud on värsked Johannese Sõnumid - aprill 2021
Hea lugega! Käes on kevad ja oleme astunud aprilli. Ilmunud on ka värsked Johannese Sõnumid, soovime sulle head lugemist! Loe lähemalt »

Suure Nädala Esmaspäeva palvus
Tere! Suur nädal on alanud ja sul on võimalus osa saada Suure Nädala Esmaspäeva palvusest Jaani kirikus. Palvuse peab piiskop Tiit Salumäe. Orelil organist Lia Salumäe. Video salvestas ja pani kokku Joel Reinaru. Head palveosadust! Loe lähemalt »

Kuula huvitavat raadiosaadet - mis on Piibel köögis?
Põnevast raadiosaatest saad kuulda Haapsalu koguduse piibliringi tegemistest, köögis. Kõnealused “Johannese Sõnumite” vanemad numbrid on talletatud Uudiste arhiivi all. Head kuulamist ja arhiivi uurimist ja kokkamist!

Loe lähemalt »

Pereraadio saade Meie Misjon tutvustab Missio Läänemaa 2021 plaane ja Missio ajalugu
Hea kaasteeline! Sel aastal möödub 30 aastat esimesest Missio Läänemaast. Sellest on valminud raadiosaade Pereraadios. Soovin sulle head kuulamist! Loe lähemalt »

Ilmunud on Lääne praostkonna aastakiri - Scripta Annalia
Loe lähemalt »

LUTERI KIRIK AVAS VEEBIVĂ„RAVA E-KIRIK
Alates tänasest on avatud Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku (EELK) veebivärav e-Kirik, mis vahendab päevakajalisi ja ĂĽhiskonnale orienteeritud kirikuelu uudiseid, -sĂĽndmusi ja arvamusartikleid. LehekĂĽlg asub aadressil e-kirik.eelk.ee. Loe lähemalt »

LÄHIAJAL TOIMUB »

R, 16.04 kl 09:00 Jaani kirik on avatud palvetamiseks.

P, 18.04 kl 11:00 Ülestõusmisaja 3. pühapäeval on toomkirik avatud palvetamiseks.

R, 23.04 kl 09:00 Jaani kirik on avatud palvetamiseks.

P, 25.04 kl 11:00 Ülestõusmisaja 4. pühapäeval on toomkirik avatud palvetamiseks.

R, 30.04 kl 09:00 Hommikupalvus

Vaata rohkem »

Neljapäev, 15.4.2021
MAI 2021