KOGUDUSE EKSKURSIOON OSMUSSAARELE.

Koguduse traditsiooniline 20. augusti väljasõit toimub 2013. aastal Osmussaarele. Planeeritud kohtade arv on nüüd reisile soovijatega täitunud. Avastame koos imekauni Osmussaare!

Reisi juht on Tõnis Padu. Tegemist on loodusmatkaga, käime jalgsi maha ca 15 km. Jalatsid olgu mugavad.

Reisimaksumus on 34 eur/ in. Tasuda palun 1. augustiks koguduse kontole, märksõnaga Osmussaare ja osaleja nimi, kelle eest tasutakse. Reisi maksumus sisaldab paadisõitu saarele ja tagasi ning ka lõunasööki saarel. Toit tehakse saare kohalikust toorainest (lammas, veis).

Väike leivakott ja joogipudel peaks ikka kaasas olema (Osmussaarel kauplust pole).

Väljasõit on 20.08 hommikul kl 10 Dirhami sadamast ning tagasi tuleme õhtul, plaanime Osmusaarelt tagasi sõita kl 17, meresõit on ca 45 min. Haapsalust Dirhami sadamasse ja tagasi me bussi ei telli vaid püüame mahtuda autodesse. Seega palun teada anda, et kellel on võimalik tulla Dirhami sadamasse oma autoga ning mitmele küüti pakkuda ning palun anda teada ka sellest, kes vajavad küüti.

Meil on tellitud kaks paati, kokku mahub max 22 reisijat. Grupp on täis.

Nüüd saame veel registreerida n.ö huvilisi, kellel avaneb võimalus kaasa sõita sel juhul kui mõni koht vabaneb. Ootelehele võid registreeruda -  haapsalu@eelk.ee  Kirja pealkirjaks märkige "Osmussaare 20.08.2013".

Juhul kui ilm on 20. augustil tormine, siis Osmussaare väljasõitu paraku ei saa toimuda ning reisiraha tagastatakse.