LOE KOGUDUSE INFOKIRJA "JOHANNESE SÕNUMID" - JUUNI 2013

Johannese Sõnumite juuni 2013 number on kaunis mahukas. Lugeda saab veel ühte sõpruskoguduste tutvustest ja tervitust Saksamaa Põhja Kirikust, Rendsburgist. Juunis on tulemas mitmeid suursündmusi - Võidupüha, eestirootslaste ja ingerisoomlaste laulupidude teenistused, kontserte jätkub nii tookirikusse kui ka Jaani kirikusse. Juuli saab olema hea muusika kuu - leiate eelinfot toimuvate kontserdite osas. Tagasivaatavalt kirjutame mitmetest mai kuu sündmustest - emadepäev, lastekiriku tegevusaasta lõpetamine, leeriõnnistamine, sõpruskoguduste päevad, koguduse kooride külaskäigust Seinäjoele. Lugeda saab Katharina Ufholzi tervituskirja. Nagu ikka leiate sõnumitest kuu juhtsalmi ja palve. Õnnitleme juuni sünnipäevalapsi. Sirvime koguduse kroonikat. Saame osa leerilaste mõttetest. Ja natuke nalja ka.

Juuni 2013 Johannese Sõnumid »