JOHANNESE SÕNUMID - MAI 2013

Mai kuu Johannese Sõnumitest leiad palju huvitavat. Praost Ralf Gebauer'i tervituse Schmalkaldeni praostkonnast. Haapsalu koguduse mai kuu tegevuskava ja info eelseisvatest üritustest ja kontserditest, s.h vanamuusikafestivali kava. Saate lugeda praost Eerik Hiisjärvest, kellel oli 100. sünniaastapäev ning tema jutlust. Üleskutse kirjutada emadepäeva puhul kiri emale. Ülevaade koguduse juhatuse tööst.  Sirvides koguduse kroonikat. Saame tuttavaks nõukogu uue liikme Sigrit Veskega.   Õnnitleme mai kuu sünnipäevalapsi ning sündinud ilmakodanikke. Nagu ikka leiate siit ka nalja, kuu juhtsalmi ja palve.

Mai kuu Johannese Sõnumid leiad SIIT »