HAAPSALU KOGUDUSE SÕPRUSPÄEVAD TOIMUVAD 24.-26. MAIL 2013.

Sõpruspäevade eesmärgiks on oikumeenilise koostöö ja sõprussuhete edendamine ning eesti elu tutvustamine. Sõpruspäevadel osalevad külalised Soomest, Rootsist ja Saksamaalt. Sõprussuhted algasid enam kui kakskümmend aastat tagasi. Külalistele tutvustatakse Haapsalu kirikuid, kohalikku kultuuri ja tavasid. Sõpruspäevade ajal toimuvad ühised palvused ning kontserdid mõlemas kirikus. Uksed on avatud kõigile. Laupäeva õhtul on toomkirikus ühiskontsert, kus tuleb ettekandele muu hulgas Sirje Kaasiku „Missa brevis.“ Sõpruspäevad lõppevad pühapäeval, 26.05 kell 11 toimuva piduliku jumalateenistusega toomkirikus. Pealiturg on piiskop Einar Soone, kaasa teenivad sõpruskoguduste vaimulikud ja laulukoorid. Sõpruspäevi toetab rahaliselt Eesti Kirikute Nõukogu.

Palun andke teada, kes on valmis sõpruspäevade korraldamisel abistama.

R, 24. mail kl 20.00 – sõprusõhtu Jaani kirikus. Tervitused.

L, 25. mail
10 – 13 – Ümarlaud ja rühmatöö. Kutsega. Osalemise soovist palun teada anda õpetajale.
Ettekanded: peapiiskop Andres Põder; õpetaja Tiit Salumäe; esimees Madis Kütt ja  aseesimees Kristi Ainjärv.
Töörühmad: - jumalateenistus ja muusikatöö; laste- ja noortetöö; kirik ühiskonnas;  koguduste liikmete omavaheline suhtlemine.
10 – 13 – Ühendkoori proov toomkirikus.
14 – 17 – Ekskursioonid. Töötoad.
18 – Pidulik kontsert toomkirikus.

P, 26. mail
11 – 13 – Pidulik jumalateenistus toomkirikus.