ALGAB KEVAD-SUVINE LEERIKURSUS.

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus kutsub kõiki huvilisi leeri.

Kevad-suvine leerikool algab pühapäeval, 10. märtsil 2013 kell 11 jumalateenistusega Jaani kirikus.
Leer, ehk vana nimega „peakool“ on koguduse kool. Leerikoolis tutvutakse põhjalikumalt ristiusuga, Piibli, kiriku õpetuse ja ajalooga, kristliku eetika ning koguduse eluga. Leeritunnid toimuvad vastavalt kokku lepitavale kavale. Tunde viivad läbi koguduse vaimulikud ja teised kaastöölised. Lisaks eelnimetatule on leerikoolis osalemine hea võimalus arutleda elu ja igavikuliste küsimuste üle.

Leerikursus lõpeb leeripühaga ehk konfirmatsiooniga. Leerikooli lõpetanu saab koguduse täisõiguslikuks liikmeks, võib tulla armulauale, saada ristivanemaks, lasta abielu laulatada ja kandideerida koguduse juhtorganitesse.
Esimene kokkusaamine algab 10. märtsil 2013 kell 11.00 jumalateenistusega Jaani kirikus. Peale jumalateenistust saame tuttvaks, lepime kokku leeritundide ajad ning tutvume õppematerjalidega.

Leerikursuse tasu on 30 eurot.

Täpsemat teavet leerikooli kohta saab õpetajate Tiit Salumäe (tsalumae@yahoo.com; 5280635) või Kristel Engmani (kristel.engman@eelk.ee; 5289527) käest.

Järgmine leeritund toimub L, 16. märtsil kell 11 Jaanimajas. Veel on võimalik leerigrupiga liituda.