EMADEPÄEV JA KIRI EMALE - KUTSUME KÕIKI KIRJUTAMA KIRJA OMA EMALE.

Haapsalu koguduses on aastaid olnud tavaks pühendada emade- ja isadepäevale mõni ettevõtmine. Korraldatud on nii foto- kui joonistuskonkursse, tortide-kookide küpsetamist ja kirikukohvi pakkumist, koguduse liikmed on osalenud temaatilisel viktoriinil, pannud luulekeelde mõtteid oma vanematest või mõtlema ja sõnastama seda, mille eest soovime oma vanemaid tänada. Mõeldes eelolevale emadepäevale kutsume kõiki koguduse liikmeid, lapsi ja noori kirjutama kirja oma emale (või temale mõeldes). Kirjas võiks kirjutada sellest, mida olete oma emalt õppinud või miks on ta teie jaoks tähtis, oluline ja eriline. Kirja võib kirjutada ka emadele, kes on kutsutud ajast igavikku.

Kirjad maksimaalse pikkusega 2500-2800 tähemärki (ligikaudu 1 A4) palume esitada 1. maiks 2013 koguduse e-posti aadressile haapsalu@eelk.ee või tuua kantseleisse. Kirjad palume varustada autori nime ja kontaktandmetega (telefon ja e-posti aadress). Palume kindlasti lisada, kas soovite kirja avaldamist anonüümselt või nimeliselt.

Emadele mõeldud kirju soovime esitleda emadepäevale pühendatud pidulikul perejumalateenistusel toomkirikus pühapäeval, 12. mail.

Täpsem teave: kengman@hotmail.com, 5289527.