LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - JAANUAR 2020

Head uut õnnistatud aastat! Piiskop Tiit Salumäe kirjutab oma kaaskirjas järgmiselt:

Hea lugeja!

Oleme alustanud aastat 2020. Kindlasti on igal inimesel oma ootused uue aasta suhtes. Kõiki ootusi ei saagi sõnades väljendada.
Tänan kõiki, kes möödunud aastal on osalenud ühel või teisel viisil koguduse töös.
Uuel aastal on uued võimalused.
Loodan teiega kohtuda alanud aastal! Olete tere tulnud kirikusse ja andma oma panus koguduse töö heaks!
Johannese Sõnumite meeskond tervitab kõiki lugejaid ja tahab teid hoida kursis koguduse eluga.
Ootame teie kaastöid sõnumilehele!
2020. aasta juhtsõnaks meie kirikukalendri Johannese ev 12:36: "Uskuge valgusesse, kuni teil valgus on, et te sünniksite valguse lasteks."

Õnnistatud uut aastat ja head Johannese Sõnumite lugemist!

Tiit Salumäe

Loe Johannese sõnumeid SIIT! »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee