TULE EESTI VABARIIGI TAASISESISVUMISPÄEVAL JALGRATTAMATKALE
20.08.19

Armas kaasteeline, kutsun sind matkale Eesti iseseisvumise taastamise päeval. Kõik emad, isad,vanaemad, vanaisad ja lapsed ratastele! Retke pikkuseks on 15 km, mis on jõukohane ka 10. aastastele lastele. Matka pikkuseks on orienteeruvalt neli tundi.

Retkel peatume ja naudime ühiselt matkapikniku koos maitsva matkamoonaga Pullapää panga juureskuhu on 8 kilomeetrit Jaani kiriku hoovist. Lisaks on planeeritud 3 vahepeatust ehk teeme väikesed puhkepausid, et tutvuda ümbruskonna loodusega ja viiendal kilomeetril käime ka Ungru jõe ääresvaatamas paika, kus ristiti esimesed baptistikoguduse liikmed Eestis. Ära unusta kaasa võtta hea tujuning seljakott retkeeinega. Matkale tulles kanname kõik kiivreid! Kui sul puudub ratas, kiiver või vajad mõnes muus osas abi ja nõu siis kindlasti küsi. Matka alustame Jaani kiriku hoovist, seejärelkoguneme Jaani kirikusse, kus peame palve ning siis annan lühike ülevaate matkast ja alustameteekonda. Pullapää pangale jõuame orienteeruvalt kell 11:30. Peame söögipalve ja sööme ningpuhkame. Seal on meil aega puhata ja aega vestlemiseks. Kell 12:30 planeerime alustada tagasisõitu.Tagasi sõidame suures osas mööda raudteetammi, mis tähendab seda et sõita on rattaga väga hea.
Kui 20.08. sajab lausvihma hommikul, siis lükkame tunni võrra minekut edasi, k
uid kui endiseltsajab siis, kutsun kõiki olenemata ilmast palvusele Jaani Kirikusse kell 11:00.

Registreerimiseks palun kirjuta või helista mulle.
Kristo Hüdsi Tel: 56952758 E
-post: crysto61@gmail.com kristo.hudsi@eelk.ee

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee