VALIMISTE INFO.

6.-13. jaanuarini valib EELK Haapsalu Püha Johannese koguduse täiskogu nõukogu.

EELK Kirikukogu otsuse alusel toimuvad kõikides EELK kogudustes juhtorganite valimised ajavahemikul 4. november 2012 kuni 3. märts 2013.

Haapsalu koguduse nõukogu otsustas viia läbi nõukogu valimised ajavahemikus 6.-13. jaanuaril 2013.

Koguduse kantselei valmistab ette hääleõiguslike nimekirja ja hääletussedelid, kuhu kantakse kõikide kandidaatide nimed. Juhatus otsustas anda igale valijale õigus märgistada kuni 10 isikut valimissedelil.

Hääletada saab  toomkirikus 6. jaanuaril 10.30-14.00 ja 13. jaanuaril 10-10.50, koguduse kantseleis 7. 9. ja 11. jaanuaril kell 10.00-12.00 ja 13.00-15.00.

Valimiskomisjon korraldab isikutele, kes ei saa tulla kohale kodus hääletamise.

NB! Kõik kes soovivad hääletada kodus, palun olla selle soovi osas ühenduses koguduse sekretär Lydia Kalda´ga. Kontaktkid: e-post haapsalu@eelk.ee või tel 53 477633.

Koguduse juhatus seadis üles täiskogule nõukogu valimiseks järgmised kandidaadid: Ainjärv. Kristi; Allmere, Malle; Engman, Alari; Huul, Indrek; Ilves, Lehte; Ilves, Teno; Jets, Endel; Jõgi, Kädi; Kaasik, Sirje; Kalda, Indrek; Kaur, Aita; Koop, Mai-Ellen; Kütt, Madis; Laar, Tiia, Laasi, Ingrid; Laasi, Triin; Luik, Lauri; Madi, Jane; Meriloo, Andri; Padu, Tõnis; Rankla, Jaanus; Saviir, Signe; Schwindt,  Angeliina; Strauss, Maria; Talbonen, Mati; Tammet, Raul; Tereping, Mare;  Vahtras, Leini; Vallik, Aidi;  Veske, Sigrid.

Auliikmeteks esitatakse Heino Noor, Evi Süsi, Ülo Niin, Anneli Ammas, Arnold Korjus, Lia Salumäe ja Sulev Saareväli. Ameti poolest kuulub nõukogusse õpetaja Tiit Salumäe.

Infot valimiste korra kohta saab EELK kodulehelt: http://www.eelk.ee/valimised/

Kutsun kõiki koguduse liikmeid aktiivselt osalema valimistel!

Tiit Salumäe

Koguduse õpetaja