TERE TULEMAST LEERIKOOLI!
03.03.2019 kell 12:00

Kevadine leerikool algab pühapäeval, 3. märtsil 2019 kl 12.00 peale jumalateenistust Jaani kirikus. Saame tuttvaks, tutvume leerikooli kavaga, lepime kokku leeritundide ajad ning tutvume õppematerjalidega.
Leer ehk vana nimega „peakool“ on koguduse kool. Leerikoolis on teretulnud kõik ilma vanusepiirita alates 16. eluaastast. Leeris tutvutakse ristiusu ja teiste religioonidega, Piibli, kiriku õpetuse ja ajalooga, kristliku eetika, kunsti ja muusikaga ning koguduse eluga. Leeritunnid toimuvad vastavalt kokkulepitavale kavale. Tunde viivad läbi koguduse vaimulikud ja teised kaastöölised. Leerikoolis arutleme ajaliku elu ja igavikuliste küsimuste üle. Leerikursus lõpeb leeripühaga ehk konfirmatsiooniga. Leerikooli lõpetanu saab koguduse täisõiguslikuks liikmeks, võib tulla armulauale, saada ristivanemaks, lasta abielu laulatada ja kandideerida koguduse juhtorganitesse.
Leerikursuse tasu on 70,- €.
Täpsemat teavet leerikooli kohta saab õpetajate Tiit Salumäe (tsalumae@yahoo.com 5280635) või Kristo Hüdsi (crysto61@gmail.com 56952758) käest.

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee