LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - DETSEMBER 2018

Uus kuu on alanud ja saadan novembrikuu infokirja Johannese Sõnumid.

Sellel aastal on 1. detsember laupäev ja õhtul süütame advendiküünla Haapsalu lossiplatsil.
Algab kalendriaasta viimane kuu, aga algab ka uus kirikuaasta. Nädalaid enne jõule tunneme me kui valmistumisaega jõuludeks, Kristuse sündimise pühadeks. Valmistumine ei ole ainult kodu kaunistamine ja koristamine, ostlemine ja kiirustamine.

Advendiaeg on ka kõike seda. Vaadake meie jõuludest säravaid kauplusi ja kaubamaju.
Kas keegi võiks öelda, et meie rahvas on usukauge rahvas! Advendiaeg ja jõuludeks valmistumine ühendab armastuses ja hoolimises kogu meie rahva, oled sa koguduse liige või ei.
Tahan soovida, et valmistamine oleks rännak meie südames ja suhte korraldamine Kristusega ja kaasinimesega.

Soovin, et meil oleks koht sündivale Jõululapsele.
Nüüd aga head lugemist!
Panen kaasa Johannese Sõnumid aga meie lehe kaudu saad lugeda ka Lääne praostkonna aastakirja ja jõululehte - Scripta Annalia 2018 ja Jõuluaeg. Head lugemist! Kohtume kirikus!

Tiit Salumäe

Loe värskeid Johannese Sõnumeid siit »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee