SEGAKOOR HUIK SÜGISKONTSERT "HUIKED"

P, 25.11.2018 kl 16:00 saab kuulata Haapsalu toomkirikus segakoor Huik sügiskontserti "Huiked".

Segakoori HUIK! sügiskontsert "Huiked" pakub sügisele omaseid värvikaid toone eripalgelisest muusikast. Kontserdil on järgmise aasta juubelilaulupeo hõngu, samuti kõlavad haruldased pärlid välisautoritelt. Puutumata ei jää ka selle hooaja avakontserdil ettekandele tulnud teos, Felix Mendelssohni "Ülistuslaul", millest kuuleb väikest katkendit. Dirigeerib Ingrid Roose.

Segakoori HUIK! moodustasid 2009. aastal Vanalinna Hariduskolleegiumi õpilased, kellest paljud laulsid koos VHK gümnaasiumi kammerkooris. Aastate jooksul on VHK vilistlaste osakaal langenud ja praeguseks peaaegu 50-liikmeliseks kasvanud segakooris laulab noori eri elualadelt.

HUIK! on aastate jooksul osalenud edukalt mitmel kodumaisel ja välismaisel koorikonkursil. Värskemad preemiad pärinevad 2016. aastal Itaalias toimunud Seghizzi 55. rahvusvaheliselt koorikonkursilt: II koht rahvamuusika kategoorias ja III koht kaasaegse muusika kategoorias.

Koori peadirigent on Ingrid Roose ning koormeister Carmen Koov.

Haapsalus on kavas ka Kõrvits, Saar, Voorand, Holst, Rautavaara, Brouwer, jt., dirigent Ingrid Roose.

Sissepääs annetusega.

Huik kontserdi kohta täpsemalt SIIT (.jpg) »

Pikemalt segakoorist Huik SIIT »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee