MEESTE VOKAALANSAMBLI THE SOUL SINGERS JÕULUKONTSERT HAAPSALU TOOMKIRIKUS 9. DETSEMBRIL

Pühapäeval 9. detsembril kell 18.00 on võimalik kuulata meeste vokaalansambli The Soul Singers esituses jõululaule.

Ansambli The Soul Singers asutas 2016. aastal helilooja ja dirigent Genri Tron. Muusikalisse kollektiivi kuuluvad professionaalsed muusikud: andekad ning muusikat siiralt armastavad ja väärtustavad noored esitajad. Ansambli nimi peegeldub ka selle repertuaaris. Kollektiiv esitab parimaid maailma muusika meistriteoseid, mis pärinevad erinevatest epohhidest, kultuuridest ja erinevatelt rahvastelt,  erinevatest muusikastiilidest, -þanritest ja -suundadest: vanaaegsed vaimulikud laulud, vene romansid, folkmuusika, laulud gospeli stiilis, spirituaalid ja palju muud. Enamik repertuaarist on originaalselt arranþeeritud. Laule esitatakse nii a cappella kui ka instrumentaalse saatega.

Kavas on eri maade jõulumuusika pärlid
Kunstiline juht ja dirigent Genri Tron

Sissepääs piletiga, eelmüük Piletilevis.

Osta pilet Piletilevist »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee