ARSISE KÄSIKELLADE ANSAMBLI KONTSERT HAAPSALU TOOMKIRIKUS 23. DETSEMBRIL

Pühapäeval, 23.detsembril kell 14:00 toimub Haapsalu toomkirikus Arsise käsikellade ansambli jõulukontsert.

Juba 25 aastat on Arsise kellade ansambel rõõmustanud oma jõulukontsertidega Eestimaa publikut! Selgi aastal antakse kontserte 22.–26.detsembrini, mitmes Eesti linnas – Jõhvis, Haapsalus, Raplas, Tallinnas, Võrus ja Tartus.  Kontsertidel kuuleb kauneimaid jõululaule läbi aegade! Nii on kavas ansambli enda lemmikud kui ka Eesti publiku poolt valitud ilusaimad jõululaulud.

Vaheldust pakuvad nostalgiahõngulised talvemeloodiad ja armsad klassikalised viisid. Laval saab näha Arsise kellade ansamblit koos erinevate noorte koosseisudega. Kontserti juhib Aivar Mäe.

Olete oodatud kuulama!

Arsise kontsertkava leiad siit (.jpg) »

Lähemalt Arsise käsikellade kohta loe siit »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee