TERE TULEMAST SIRJE KAASIKU PIDULIKULE AUTORIKONTSERDILE

Sirje Kaasik

Sirje Kaasiku 60. sünnipäeva puhul toimub Haapsalu Toomkirikus laupäeval, 24. novembril kell 16 pidulik autorikontsert.

Esinevad Haapsalu toomkoor, koguduse segakoor, C. Kreegi nim. Muusikakooli kammerorkester ja solistid, Sirje Kaasiku õpilased ja kolleegid, Uuemõisa Lasteaed-Algkooli laululapsed, naiskoor Kaasike. Dirigendid Sirje Kaasik ja Lehari Kaustel, orelil Lia Salumäe.

Rõõm on teatada, et Sirje Kaasik saab sel aastal ka koguduse teenetemärgi, ning see antakse üle Johannesepäeval, 27.12.2018 Haapsalu toomkirikus.

Kontserdiga tähistame Sirje Kaasiku sünnipäeva. Võimalik teha annetus koguduse muusikatöö heaks. Lillede asemel palub Sirje teha annetuse kirikus.

Palju õnne, armas Sirje!

Autorikontserdist lähemalt siit (.jpg) »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee