OLETE OODATUD HINGEDEAJA PALVUSELE

Pühapäeval, 04.11.2018 kell 17:00 olete oodatud hingedeaja palvusele Haapsalu vanal kalmistul. Palvusel teenib õpetaja Tiit Salumäe ja jalutuskäiku juhib Madis Kütt. Kogunemine kalmistu peaväravas, jalutuskäigul osalejatel palutakse kaasa võtta küünlalatern või taskulamp.

Liina Raudvassar, Eesti Kirik 06.11.2013
"Usupuhastuspühast hingedeaega jõudes on mõtted hellad ja meeled tundlikud. Aeg vaikseteks mõlgutusteks, kallite kadunukeste mälestamiseks, igavese elu ihalemiseks. Looduse pimedaim aeg paneb unistama suurest valgusest, mis saabub Õnnistegijas. Kuni ta tuleb, peame hakkama saama. Enda vastu ausaks jäädes, ligimesele toeks olles."

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee