OKTOOBRI TEGEVUSKAVA
 E, 1. oktoober kl 17.30 segakoori proov (Jaanisaal).

T, 2. oktoober kl 19 toomkoori proov (Jaanisaal).

R, 5. oktoober kell 9 hommikupalvus (Jaani kirik); kl 15 eakate teetund (Jaanisaal), sügishooaja esimene kogunemine.

P, 7. oktoober kl 11 jumalateenistus armulauaga (toomkirik). Teema: Suurim käsk. Teenib õpetaja Kari Tynkkynen. Leeritund toimub pärast jumalateenistust toomkiriku käärkambris.

T, 9. oktoober kl 19 toomkoori proov (Jaanisaal).

R, 12. oktoober kell 9 hommikupalvus (Jaani kirik); kl 15 eakate teetund (Jaanisaal).

P, 14. oktoober kl 11 lõikustänupüha jumalateenistus armulauaga (toomkirik). Teema: Igapäevane leib. Teenivad õpetaja Tiit Salumäe ja Katharina Ufholz. Laulavad koguduse koorid. Õpetaja Katharina Ufholz lõpetab oma aastase töö meie koguduses, kirikukohv; kl 11-12.15 lastekirik ehk pühapäevakool (toomkiriku käärkamber).

E, 15. oktoober kl 17.30 segakoori proov (Jaanisaal).

T, 16. oktoober kl 19 toomkoori proov (Jaanisaal).

R, 19. oktoober kell 9 hommikupalvus (Jaani kirik); kl 15 eakate teetund (Jaanisaal).

P, 21. oktoober kl 11 jumalateenistus armulauaga (toomkirik). Teema: Jeesuse saadikud. Teenivad õpetajad Tiit Salumäe, Peeter Paenurm (jutlus) ja diakon Peeter Krall. Leeritund toimub pärast jumalateenistust toomkiriku käärkambris.

E, 22. oktoober kl 17.30 segakoori proov (Jaanisaal).

R, 26. oktoober kell 9 hommikupalvus (Jaani kirik); kl 15 eakate teetund (Jaanisaal).

P, 28. oktoober kl 11 jumalateenistus armulauaga (toomkirik). Teema: Usuvõitlus. Teenivad õpetaja Tiit Salumäe ja Teno Ilves.

T, 30. oktoober kl 19 toomkoori proov (Jaanisaal).