KOGUDUSTE JUHATUSTE ESINDAJAD NELIJÄRVEL

Tiit Salumäe Nelijärvel koguduse juhatuste esinejatele esinemas

19.10 kuni 21.10 olid Nelijärvel  taas koos meie koguduste juhatuste esindajad. Kord aastas tulevad kokku vaimulikud ja kord aastas juhatuste esindajad. Mõlemale suurkogule jätkub nii esinejaid kui osalejaid.

Õpetaja ja piiskop Tiit Salumäel oli võimalus koos piiskop Joel Luhametsa ja kantsler Andrus Mõttusega rääkida paneeldiskussioonil koguduse-kogukonna-omavalitsuse suhetest ja pidada ettekanne kiriku väärtustest ja kommunikatsioonist.

Oma kõnes ütles õpetaja ja piiskop Tiit Salumäe „Soovin, et meie pilk kiriku tulevikule on lootusrikas ja julge.“

Pühapäeval, 21. oktoobril valiti taas aasta juhatuse esimees, kes võtab ameti üle Haapsalu koguduse juhatuse esimehelt Madis Kütilt. Valituks osutus Juuru koguduse juhatuse esimees Joel-Siimo Põld.

Palju õnne uuele aasta juhatuse esimehele!

Loe uudisest lähemalt »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee