PIIBEL KÖÖGIS

Piibel köögis esimene kohtumine.

Laupäeval, 13. oktoobril algas koguduses "Piibel köögis" uus hooaeg. Selle hooaja teemaks on naised Piiblis. Esimeses piiblitunnis rääkis abiõpetaja Kristo Hüdsi Samaaria naisest. Kõlama jäi mõte, et kohtumine Jeesusega muudab inimest ja ta elu kardinaalselt. Köögis valmisid latked ehk juudi traditsioonilised kartulipannkoogid, mida nauditi õunamoosiga. Toitu said nii vaim kui ihu.

Kõik huvilised on teretulnud järgmisele "Piibel köögis“ kohtumisele laupäeval, 17. novembril algusega kell 14.00. Karin Teder räägib õdedest Martast ja Maarjast ning köögis valmib Marta söömaaeg Jeesusele.

Kõik perenaised on oodatud kuulama Piiblilugu ja valmistama traditsioonilisi Piibliteemalisi toite!

Loe uudistest ka koguduse Facebook leheküljelt. »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee