LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID – OKTOOBER 2018.

Uus kuu on alanud ja saadan oktoobri infokirja Johannese Sõnumid. Oktoobri juhtsõna on: “Issand, kõik mu igatsus on sinu ees, ja mu ohkamine pole peidetud sinu eest” (Ps 38:10)

September oli väga õnnistusrikas kuu nii meie kogudusele kui kogu eesti rahvale.
Vaimulikel teemadel ei ole Eesti meedia kunagi nii palju positiivset kirjutanud kui viimastel nädalatel seoses paavst Franciscuse visiidiga Eesti.

Eile lõppesid kirikute päevad Narvas, mille teemaks oli EESTI USK. Pühitsesime neid päevi koos Narva kristlike kogudustega.

Eesti Kirikute Nõukogu aasta teema, mida Narvas käsitlesime, on teemaks meilegi järgmistel kuudel.
Infokirjast saate lugeda meie elu ja tegevuse kohta septembri kuus ja möödunud suvel.

Soovin õnnistatud oktoobrikuud  ja loodan kohtuda kirikus.
Head lugemist!
õpetaja Tiit Salumäe

Värsked sõnumid leiad SIIT »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee