HEAD KOGUDUSE LIIKMED JA ARMSAD LAPSED, TULGEM JÄLLE KOKKU; SEGAKOOR ALUSTAB 14.09, LASTEKIRIK 16.09, TOOMKOOR 18.09 JA PIIBEL KÖÖGIS 13.10.

Tasahilju hiilib meie juurde sügis, lapsed käivad juba koolis, metsades on valmis juba marjad ja seened  ja ilmselt reastuvad purgid hoidistega ka juba teie aitades - keldrites. Päevad jäävad tasahilju lühemaks, õhtud muutuvad pikemaks ja pimedamaks.

Usun, et tasakesi hakkavad mõtted liikuma sinna, kus asjad jäid pooleli enne imelist suve. Kindlasti ootavad lapsed juba suure igatsusega uue lastekiriku õppeaasta algust, lauljad  kohtumist oma lauljatega ja dirigentidega Lia ja Sirjega, perenaised mõnusaid kokkamise tunde ja Kariniga uusi avastusi ringkäigul „Piibel Köögis“.

Armsad lapsed, õpetaja Sirje Jätsa eestvedamisel ootavad teie õpetajad teiega kohtumist juba pühapäeval, 16. septembril. Tulge kell 11:00 teenistusele ja kohe saate osaleda oma esimeses tunnis, mis toimub toomkiriku käärkambris.

Segakoori ja Toomkoori lauljaid oodatakse juba lähiaja; segakoori juba saabuval  reedel  14.septembril ja Toomkoori septembri 18’dal päeval ja ikka oma armsas kooriklassis - jaanisaalis.

Veidi kauem peavad ootama kõik kokkamist armastavad perenaised. Aga üsna pea, ehk 13. oktoobril alustab „Piibel Köögis“ ja ikka jaanisaalis. Lihtsalt lugege kodulehte ja piiluge kodulehe kalendrisse, sealt leiate ka täpsed algusajad.

Olete kõik taas väga oodatud! Ilusat sügist ja kohtumiseni!

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee