HAAPSALU TOOMKIRIKUS PÜHITSETI PIISKOPIVAPP

Haapsalu toomkirikus pühitseti pühapäeval Haapsalu sõpruskoguduste päevade raames uus piiskopivapp. Sõpruspäevade kroonina toimus pühapäeva hommikul Haapsalu toomkirikus pidulik missa, mille raames pühitseti piiskopi vapp ja EELK lipp ning õnnistati hõbeleerilapsi ja leerilast, kelle leeripäevast möödus tänavu 60 aastat. Jutlustas emeriitpiiskop Eero Huovinen, laulsid koguduse koorid Lia Salumäe ja Sirje Kaasiku juhatusel, soololauluga esines Lea Salumäe, viiulit mängis Mirjam Behrendt.

Suur-suur tänu kõigile, kes osalesid, kaasa aitasid, kaasa elasid ja sõpruspäevade kordamineku eest palvetasid!

Kirikus kasutusel olevast sümboolikas ja piiskop Tiit Salumäe vapist loe juurde ka ajalehest Eesti Kirik. »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee