LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - AUGUST 2018

Hea lugeja!

Kuum ilm jätkub ka lähipäevil veel. Võib-olla ei ole kaunil suveajal kuigi palju neid, kes seda infokirja täna-homme loevad.
Aga  oleme kokku pannud Johannese Sõnumid augusti kuu numbri. Sellega meie üheksas hooaeg lõppeb ja kui Jumal lubab, siis septembris alustame Johannese Sõnumite üheteistkümnendat aastat.
Ilmunud kuukirjad on loetavad meie kodulehel ja nüüd ka Rahvusraamatukogu digiarhiivis.
Juulikuu on Haapsalu kultuurielus olnud tohutult sündmusterohke. Kümned tuhanded inimesed on saanud taas kogemuse - Haapsalu on ilus.
Sinuni jõudnud kuukiri vaatab tagasi möödunud sündmustele ja kutsub Sind osalema koguduse elus alanud kuul.
Suursündmus augustis on sõpruskoguduste päevad mis toimuvad Valge Daami ajal.
Paljugi on aastakümnetega muutunud meie sõpruskoguduses ja kogu maailmas.
Rõõmustada võime aga selle üle, et meie suhted on püsinud. Taasiseseisvumisepäeva tähistame traditsioonilise ekskursiooniga - kaunis oled Isamaa.

Need on mõned laused sissejuhatuseks!

Olge hoitud!

Koguduse õpetaja Tiit Salumäe

Värsked sõnumid leiad SIIT »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee