HAAPSALUT KÜLASTAS VOLKER BARON VON BUXHOEVEDEN ABIKAASAGA

Haapsalut külastas üks vanema ja väärikama baltisaksa suguvõsa Buxhoevedenite esindajad Volker Baron von Buxhoeveden abikaasaga. Haapsalu külaskäigu ajal võttis Volker Baron von Buxhoeveden'it vastu  piiskop Tiit Salumäe abikaasaga. Haapsalu külaskäigu ajal kuulas Volker Baron von Buxhoeveden Cyrillus Kreegi päevade kirikukontserti Haapsalu toomkirikus ning tutvus Haapsalu vaatamisväärsustega.

Piiskop Tiit Salumäe ütles oma tervituses:

"Olen väga rõõmus pikaaegsete suhete üle Buxhoeveden'ide perega. Võtsin vastu Haapsalus ligi kolmkümmend aastat tagasi  Volker Baron von Buxhoevedeni isa Balthasan Baron von Buxhoevedeni. Buxhoevedenide initsiatiivil ilmus aastal 1991 suurepärane pildialbub "Estland ein Traum."

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee