XXV HAAPSALU VANAMUUSIKAFESTIVAL

XXV Haapsalu Vanamuusikafestivali kontserdid toimuvad 04.juuli kuni 08.juuli.

Kavas on: gregooruse laul, John Dunstable, Gilles Binchois, Johannes Ockeghem, Helena Tulve.
Lääne-Eesti ühes kaunimas kuurortlinnas 1994. a sündinud Haapsalu vanamuusikafestivali hinnatakse omas ˛anris üheks kaalukamaks Eestis ning see on köitnud paljude nimekate muusikute tähelepanu kogu Euroopas.

Festivali projektid toovad kokku Eesti muusikute koorekihi ja oma ala suurimaid meistreid kogu Euroopast – nende koostöös tahetakse elustada paljude sajandite muusikat ja pakkuda publikule unustamatuid elamusi. 13. sajandist pärit Haapsalu toomkirik on selleks võrratu paik, kontserdid toimuvad aga ka Haapsalu Jaani kirikus, kuursaalis ja mujal.

Kontsertkava »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee