LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID – JUUNI 2018.

Oma lugeja kaaskirjas kirjutab õpetaja Tiit Salumäe: „Saadan koguduse juuni kuukirja ja soovin Issanda õnnistust lehekuuks. Märkamatult on mai kuu saanud läbi ja käes on juuni. Juuni on suvekuu -  kellele puhkusekuu, kellele paljude ürituste kuu. Juuresolevast lehest saab lugeda mõndagi, mida kuskilt mujalt lugeda ei ole. Ma ei tee pikka sissejuhatust vaid soovin ilusat ja päikselist juunit.
Nii nagu ikka, minu soov on – kirikus kohtume“.

Juunikuu kuukirjas saadab tervituse Haaga koguduse õpetaja Marja Heltelä, kus ta ütleb: „Olen oma kirju juba mitmeid aastaid lõpetanud ühe konkreetse kirjakohaga, mis on mulle eriti lähedaseks saanud. See on Jeremia raamatu 29:11, milles öeldakse:

"Sest mina tunnen mõtteid, mis ma teie pärast mõlgutan, ütleb Issand: need on rahu, aga mitte õnnetuse mõtted, et anda teile tulevikku ja lootust"

Marja Heltelä lisab: „Tooksin veel esile kirjakoha viimased sõnad:

„et anda teile tulevikku ja lootust“.

Kui kohtan oma elus uusi väljakutseid või raskusi, olen saanud toetuda  lootusele, et Jumal on juba valmistanud mulle tee. Usun, et Jumal juhib ka kogudust, koguduseliikmeid ja töötegijaid tuleviku lootuses.

Ükskõik mis muutused meid ka sel suvel ees ei oota, Jumal on meile lubanud anda tulevikku ja lootust.“
Marja Heltelä  soovib õnnistatud suve!

Õpetaja Tiit Salumäe jätkab: „Vaatame nüüd edasi juuni päevadesse ja palume, et võiksime olla osa Kristuse kirikus.“
Tänan Jumalat tema saatmise ja hoidmise eest ka viimase kolme aasta jooksul.
Tere tulemast osalema!"
Piiskop Tiit Salumäe
Koguduse õpetaja

Värsked sõnumid leiad SIIT »