NÄITUS JAANI KIRIKUS „SOLI DEO GLORIA EHK VIIS SAJANDIT REFORMATSIOONI UNGARIS“.

Jaani kirikus saab vaadata näitust „Soli Deo gloria ehk viis sajandit reformatsiooni Ungaris“.
Instituudi programmijuht Siiri Erm-Nairismägi ütleb, et näitus valmis Ungaris ingliskeelsena. Eelmisel aastal oli see ka Ungari Instituudis, reformatsiooni konverentsil ja Narva Aleksandri kirikus üleval. „Me saime aru, et tegu on ühe põhjaliku ja huvitava näitusega, mida võiks ka eestikeelsena tutvustada. Leidsime vahendid väljapaneku eesti keelde tõlkimiseks. Ja nüüd ongi see eesti keelde tõlgitud ja toimetatud. Me oleme väga rahul ka väljapaneku teostusega.“

Pikemalt ajalehes Eesti Kirik »

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee