ADVENDI HOMMIKUPALVUSED PERERAADIOS JA JÕULUSAATED ETV-S.

P 16. - L 22. dets 2012 kl 7.15 ja 9.15 - õpetaja Kristel Engman peab Pereraadios kolmanda advendinädala hommikupalvused, mis on kuulatavad lainepikkusel 89,6 MHz, reaalajas või järelkuulatavad internetis http://www.pereraadio.ee/uus/

P, 23. dets 2012 kell 15 on Eesti televisiooni saade "Ajalik ja ajatu" - jõuluootus praost Tiit Salumäe peres. Kolm põlvkonda jutustamas jõulumälestusi erinevatest aegadest, on laulu ja laste jõulutoimetamisi. Saatejuht Meelis Süld.

E, 24. dets 2012 kell 17 teeb Eesti televisioon otseülekande Lääne-Nigula kirikust. Jutlustab peapiiskop Andres Põder, liturg on abipraost Leevi Reinaru. Kaasa teenivad praost Tiit Salumäe ja kaplan Arvo Orav.  Laulab koguduse ühendkoor Helle Reinaru juhatusel, kaastegevad Aigar Kõrgessaar (kitarr) ja Merili Kisant (viiul). Organist on Lia Salumäe.