ALGAB UUS LEERIKURSUS. TULE LEERI!

Haapsalu Püha Johannese koguduses alustab tegevust kevadine leerikursus. Leerikoolis tutvutakse põhjalikult ristiusuga, Piibli, kiriku õpetuse ja ajalooga, kristliku eetika ning koguduse eluga. Kursus lõpeb 20. mail leeripüha ehk konfirmatsiooniga, mille läbi leerikooli lõpetanu saab koguduse täisõiguslikuks liikmeks. Leeritatu võib osaleda armulaual, saada ristivanemaks, lasta abielu laulatada ja kandideerida koguduse juhtorganitesse. Lisaks eelnimetatule on leerikoolis osalemine hea võimalus arutleda elu ja igavikuliste küsimuste üle.

Leeritunnid toimuvad vastavalt kokkulepitavale kavale. Tunde viivad läbi koguduse õpetaja ja teised kaastöölised.

Esimene kokkusaamine on 18. märtsil 2018 kell 10.00. Saame tuttavaks ja lepime kokku leeritundide ajad ning tutvume õppematerjaliga. Kell 11 algab jumalateenistus Jaani kirikus.

Leerikursuse tasu on 50 eurot.

Täpsemat teavet leerikooli kohta saab õpetajate Tiit Salumäe (tsalumae@yahoo.com; 5280635) käest.