BIRGIT ÕIGEMEELE JA MIHKEL MATTISENI JÕULUKONTSERT TÄNA HAAPSALU TOOMKIRIKUS.
11.12.2012.kell 19
Kogu detsembrikuu esinevad kauneimates Eestimaa paikades Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen oma ühise kontserdisarjaga „Jõulud südames" ning täna, 11.12.2012 algusega 19.00 jõuab kontsert ka Haapsalu Toomkirikusse.
Birgit Õigemeel on jõulukontserte andnud juba aastaid, kuid enamasti väga suure koosseisuga. Seekord on teisiti, laval on vaid laulja ja klaver. "Hakkasime sõber Mihkliga mõtlema, et oleks ju imeline anda just selline intiimsem ja kammerlikum kontsert, mis läheb jõulude olemusega suurepäraselt kokku", ütleb Birgit. Mihkel täpsustab, et kahekesi esinemine ei tähenda samas sugugi seda, et kõik lood väga rahulikud oleksid: "Oleme mõlemad aktiivsed inimesed ning kahtlemata saab publik lisaks kaunitele ballaadidele kuulata ka väga rõõmsameelset ja tempokat muusikat. Oleme kava koostanud nii, et kuulajale oleks meie kontsert tõeliselt nauditav esimesest loost kuni viimaseni. Kavast ei puudu nii kõigi poolt armastatud jõuluklassika, kui ka vähemtuntud, aga samas imekaunis jõulumuusika". "Ma väga usun, et oleme suutnud meie kavasse kokku panna laulud ning seaded, mis täidavad kuulajate südameid veel kaua pärast kontserti,“ kommenteeris Birgit ning lisas: "Eriti hea meel on mul selle üle, et sel aastal jõuame ka mitmetesse paikadesse, kuhu eelnevatel aastatel pole õnnestunud tulla". Küsimusele, kas Mihklitki laulmas kuulda saab, vastas ta kavalalt nii: "Ma kõike ei taha täpselt ette rääkida, aga tegelikult on meil tõesti plaanis üllatusi, milledest mõningad võivad sisaldada ka Mihkli laulmist".
Haapsalu kontsert on jõulutuuri raames artistidele kolmas. "Esimesed kontserdid Rapla ja Tapa kirikutes on väga südamlikud olnud ja ootame ka Haapsalu kirikusse väga väga kõiki toredaid inimesi, kes armastavad lund, kaunist muusikat, küünlavalgust ja jõuluaega" räägib Birgit.
Sissepääs on piletiga. Eelmüügist  Piletilevi kaudu on pilet soodsam. Pileti hind eelmüügist 12 EUR. Õpilased ja pensionärid 11 EUR. Gruppidele alates 15 inimest 10 EUR. Kohapeal on pilet kallim.