"PIIBEL KÖÖGIS" KOGUNEB TAAS.

Alustame jaanuarist jälle meie huvitava ja võib öelda ka, et maitsva piiblitunniga „Piibel köögis“. Eelmisel aastal keskendusime reformatsioonile ja toitudele Martin ja Katariina Lutheri köögist. Sellel aastal tahame uurida piiblist rahvuste tekkimisest ja valmistame erinevate rahvaste rahvustoite. Esimene kokkusaamine toimub 13. jaanuaril kell 16.00 jaanisaalis ja seekord valmistame Austria kahte rahvustoitu: pannkoogisuppi ja toitu mille nimeks on „Kindrali marss“ . Meid juhendab Julia Jätsa, kes on austerlane.

Piiblitunni viib läbi Karin Teder ja võin julgusega teid kõiki kutsuda, sest Karini piiblitunnid on alati

väga, väga huvitavad. Seekord arutleme rahvuste tekkimisest Paabeli torni ehitamise ajal.

Mõlemad toidud mida me sel korral teeme, on Austrias kasutusel juba väga ammu, sellest ajast, kui Austriat valitses keiser Franz Josef. Tore, kui rahvustoitu aitab valmistada just selle rahva esindaja.

Kaasa palume võtta 2 eurot (toiduainete kulu).

Ootame kõiki vanemaid ja nooremaid, tulge osa saama meie huvitavast piiblitunnist. Toitu saab nii meie vaim kui ka keha! Vajalik eelregistreerimine (Sirje Jätsa 5237015).

Kohtumiseni 13. jaanuaril kell 16.00 jaanimajas!

Sirje Jätsa

EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus | Kooli 6, 90501 Haapsalu | tel 473 7166, e-post: haapsalu@eelk.ee