ADVENDIKÜÜNLASÜÜTAMINE JA -KONTSERT ON 2.12.2017

L, 2. detsember kl 17 advendikontsert-mõtisklus. Robert Jürjental (kitarrid) ja Jaan Tammsalu (sõnad ja mõtted). Vaba sissepääs (toomkirik). Kl 18 advendiküünla süütamine Lossiplatsil. Teenivad õpetaja Küllike Valk ja Kristo Hüdsi. Laulavad Laulustuudio DO RE MI lapsed, juhatab Anne Pääsuke.

2. detsembril saab Haapsalus alguse jõuluaeg

Traditsiooniliselt süüdatakse Haapsalus advendivalgus esimese advendi laupäeval.

Kell 17.00 toimub Haapsalu toomkirikus kontsert-kohtumine "Rännak rõõmu allikale". Esinevad kaks mõtlejat – Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu ning  helilooja ning kitarrist Robert Jürjendal, kes on ühtlasi ERR poolt tituleeritud Aastamuusikuks 2016. Kontserti on kõigile tasuta.

Kell 18.00 süütab lossiplatsil advendiküünla õpetaja Küllike Valk ja esinevad Anne Pääsukese juhendamisel laulustuudio DO-RE-MI lapsed.

Advenditule kojuviimiseks kaasa võtta küünal või latern.