LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - OKTOOBER 2017

Koguduse kodulehelt leiad värsked Sõnumid. Head lugemist!

Oma lugejakaaskirjas kirjutab õpetaja Tiit Salumäe:

Soovin õnnistatud pühapäeva!

Täna algab oktoobrikuu ja sügis võtab ühe enam maad. Oktoobrikuu teine pühapäev on lõikustänupüha. Nii nagu varasematelgi aastatel oleme trükkinud lõikustänupüha lehe ja jagame seda paberkandjal. Suur osa trükitud lehest on ka lisatud oktoobrikuu Johannese Sõnumites. Täname Jumalat igapäevase leiva eest ja palume toidule õnnistust. 15. oktoobris on kohaliku omavalitsuse volikogu valimised, kus valitakse Haapsalu ja Ridala ühinemislepingu kohaselt ühine volikogu. Kandidaadid on üles seatud ja igaüks saab teha oma otsuse. Kristlastena on meie ülesanne palvetada nende eest, kes võtavad vastutuse juhtida ja teha otsuseid. Palvetagem siis oma armsa Eestimaa ja kohaliku elu eest Jumalat. Kuu lõppeb Lutheri reformatsiooni alguse 500. sünnipäevaga. Nüüd aga soovin head lugemist ja loodan teid näha kirikus!

Õnnistussooviga

Tiit Salumäe